Ціни на сайті можуть відрізнятись, прохання уточнювати всі ціни у менеджерів!
Раді повідомити, що ТОВ "Київський вентиляційний завод" відновив свою роботу в повному обсязі!
Чекаємо на ваші замовлення)
Слава Україні!

Cпособи доставки

1. Доставка вантажоперевізником по Україні.


Специфіка ринку вентиляції і наш багаторічний досвід доводять, що доставка вантажоперевізником є найбільш вигідною для наших клієнтів. На договірній основі ми працюємо з найкращими автотранспортними компаніями та службами доставки. За вашим бажанням Ви можете вибрати будь-якого перевізника із зазначеного списку :

  • Делівері (економія 10 % від вартості доставки) ;
  • Інтайм ;
  • Нічний Експрес ;
  • Ваш Час ;
  • Автолюкс ;
  • Нова Пошта

Вартість доставки можна розрахувати безпосередньо при оформленні замовлення на товар скориставшись калькулятором розрахунку вартості доставки, яка буде залежати від: компанії-перевізника, вартості вантажу, його ваги і габариту. Також Ви можете звернутися до нашого менеджера і він із задоволенням зробить всі ці прорахунки за Вас. Ми не заробляємо на доставці товару нашим клієнтам.


2 . Доставка власною кур'єрською службою по Києву та Київській області.

Доставка кур'єром розраховується індивідуально виходячи з особливостей вашого замовлення.

3 . Самовивіз.

Ви можете самостійно забрати вантаж з нашого складу за адресою: Київська область, м. Бровари, вул. Металургів, 17

4 . Міжнародна доставка .

Якщо Вам потрібно отримати товар за межами України, ми організуємо доставку товару в будь-яку точку світу будь-яким видом транспорту. Наша компанія має величезний досвід експортно-імпортних операцій з власною логістичною та брокерською службою. Міжнародна доставка не складе для нас труднощів, а для Вас додаткових фінансових і часових витрат, крім прямих витрат за доставку товару міжнародними транспортними компаніями.


Способи оплати

Безготівкова

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок - фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої компанії. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Готівкова

Оплата готівкою можлива тільки при покупці в офісах нашої компанії (Київська область, Бровари, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса). Оплата проводиться в національній валюті по курсу визначеному на момент замовлення .

Он- лайн платіж

При оформленні замовлення в інтернет магазині ви можете відразу ж його оплатити, використовуючи банківську картку ПриватБанку ( або сервіс П24 ) , або ж за допомогою інших банківських карт платіжних систем Visa або MasterCard. Комісія за картками ПриватБанку складає всього 1%; по карткам інших банків - 2,9 %.